Emi Salas

Emi Salas

Coördinator mantelzorgondersteuning 06 5501 0807 e.salas@bredamantelzorg.nl
Marloes Grauwmans 2

Marloes Graumans

Coördinator mantelzorgondersteuning m.graumans@bredamantelzorg.nl
saskia

Saskia Wagenmakers

Coördinator mantelzorgondersteuning 06 5501 0810 s.wagenmakers@bredamantelzorg.nl
Margot Kiezenberg 2

Margot Kiezenberg

Coördinator mantelzorgondersteuning 06 2738 6852 m.kiezenberg@bredamantelzorg.nl
Marie-Thérsèse de Jongh

Marie-Thérèse de Jongh

Projectondersteuner mt.dejongh@bredamantelzorg.nl
Yvonne de Lengh 4

Yvonne de Leng

Coördinator vrijwilligers palliatief terminale zorg 06 5501 0806 y.deleng@bredamantelzorg.nl
Anouk Vrins

Anouk Vrins

Coördinator vrijwilligers palliatief terminale zorg & projectcoördinator inclusieve mantelzorgondersteuning 06 3629 1884 a.vrins@bredamantelzorg.nl
Marianne van der Zee (1)

Marianne van der Zee

Consulent palliatief terminale zorg 06 5501 0627 ptz@bredamantelzorg.nl
Mieke Kneepkens

Mieke Kneepkens

Consulent palliatief terminale zorg 06 5501 0808 ptz@bredamantelzorg.nl
StiB_Pauline_12_sRGB

Pauline van der Stoel

Informatie en advies 06 5501 0760 p.vanderstoel@bredamantelzorg.nl
lineke1

Lineke Frommé

Coördinator vrijwilligers en studenten 06 3654 2996 l.fromme@bredamantelzorg.nl
Isa Snoeren

Isa Snoeren

Stagiair jmz@bredamantelzorg.nl
Foto Mariska website en handtekening 2 (1)

Mariska van Dijk

Communicatieadviseur 06 5501 0757 m.vandijk@bredamantelzorg.nl
Lida Goosen

Lida Goosen

Medewerker klanttevredenheidsonderzoek
Roos van Beek

Roos van Beek

Medewerker klanttevredenheidsonderzoek
Donja-2 (1)

Donja Zouali

Communicatieadviseur d.zouali@bredamantelzorg.nl
Gerry van Schendel

Gerry van Schendel

Razende reporter
Jessie Vermeer

Jessie Vermeer

Razende reporter
Paul Ranft

Paul Ranft

Fotograaf
Esther de Scheemaker

Esther de Scheemaker

Medewerker secretariaat e.descheemaker@bredamantelzorg.nl
Bronwin Meesters

Bronwin Meesters

Medewerker secretariaat b.meesters@bredamantelzorg.nl
Nanette Louwrier

Nanette Louwrier

Projectcoördinator werk en mantelzorg 06 5501 0759 n.louwrier@bredamantelzorg.nl
Petra van der  Beek 2023

Petra van der Beek

Kwartiermaker mantelzorg 06 5501 0761 p.vanderbeek@bredamantelzorg.nl
Anlia2

Anlia Bakx

Managementassistent & secretariaat a.bakx@bredamantelzorg.nl
Marije-2

Marije Ammerlaan

Strategisch adviseur 06 5501 0809 m.ammerlaan@bredamantelzorg.nl
Miriamwebsitehandtekening

Miriam Bryson

Directeur-bestuurder 06 2833 6608 m.bryson@bredamantelzorg.nl