Emi Salas

Emi Salas

Coördinator mantelzorgondersteuning 06 5501 0807 e.salas@bredamantelzorg.nl
Marloes Grauwmans 2

Marloes Graumans

Coördinator mantelzorgondersteuning m.graumans@bredamantelzorg.nl
Saskia Wagenmakers 24v2

Saskia Wagenmakers

Coördinator mantelzorgondersteuning 06 5501 0810 s.wagenmakers@bredamantelzorg.nl
Siham Oustat

Siham Oustat

Coördinator mantelzorgondersteuning & inclusieve mantelzorgondersteuning 06 4329 0418 s.oustat@bredamantelzorg.nl
Margot Kiezenberg 2

Margot Kiezenberg

Coördinator mantelzorgondersteuning 06 2738 6852 m.kiezenberg@bredamantelzorg.nl
Kim Graauwmans

Kim Graauwmans

Coördinator mantelzorgondersteuning 06 5501 0643 k.graauwmans@bredamantelzorg.nl
Marie-Thérsèse de Jongh

Marie-Thérèse de Jongh

Projectondersteuner mt.dejongh@bredamantelzorg.nl
Yvonne de Lengh 4

Yvonne de Leng

Coördinator vrijwilligers palliatief terminale zorg 06 5501 0806 y.deleng@bredamantelzorg.nl
Anouk Vrins

Anouk Vrins

Coördinator vrijwilligers palliatief terminale zorg & projectcoördinator inclusieve mantelzorgondersteuning 06 3629 1884 a.vrins@bredamantelzorg.nl
Marianne van der Zee (1)

Marianne van der Zee

Consulent palliatief terminale zorg 06 5501 0627 ptz@bredamantelzorg.nl
StiB_Pauline_12_sRGB

Pauline van der Stoel

Informatie en advies 06 5501 0760 p.vanderstoel@bredamantelzorg.nl
lineke1

Lineke Frommé

Coördinator vrijwilligers en studenten 06 3654 2996 l.fromme@bredamantelzorg.nl
Isa Snoeren

Isa Snoeren

Stagiair dementie & NAH dementie-nah@bredamantelzorg.nl
Fatima Bouallala

Fatima Bouallala

Stagiair psychische kwetsbaarheid & jonge mantelzorgers jmz@bredamantelzorg.nl
Lisa Vergunst

Lisa Vergunst

Stagiair psychische kwetsbaarheid & jonge mantelzorgers pk@bredamantelzorg.nl
Donja-2 (1)

Donja Zouali

Communicatieadviseur d.zouali@bredamantelzorg.nl
Foto Mariska website en handtekening 2 (1)

Mariska van Dijk

Communicatieadviseur 06 5501 0757 m.vandijk@bredamantelzorg.nl
Mary Groeneveld 2

Mary Groeneveld

Projectondersteuner communicatie
Jessie Vermeer

Jessie Vermeer

Razende reporter
Paul Ranft

Paul Ranft

Fotograaf
Roos van Beek

Roos van Beek

Medewerker klanttevredenheidsonderzoek
Lida Goosen

Lida Goosen

Medewerker klanttevredenheidsonderzoek
Esther de Scheemaker

Esther de Scheemaker

Medewerker secretariaat e.descheemaker@bredamantelzorg.nl
Bronwin Meesters

Bronwin Meesters

Medewerker secretariaat b.meesters@bredamantelzorg.nl
Nanette Louwrier

Nanette Louwrier

Projectcoördinator werk en mantelzorg 06 5501 0759 n.louwrier@bredamantelzorg.nl
Petra van der  Beek 2023

Petra van der Beek

Kwartiermaker mantelzorg 06 5501 0761 p.vanderbeek@bredamantelzorg.nl
Anlia2

Anlia Bakx

Managementassistent & secretariaat a.bakx@bredamantelzorg.nl
Marije-2

Marije Ammerlaan

Strategisch adviseur 06 5501 0809 m.ammerlaan@bredamantelzorg.nl
Miriamwebsitehandtekening

Miriam Bryson

Directeur-bestuurder 06 2833 6608 m.bryson@bredamantelzorg.nl